Wampirzy lifting Poznań


Wampirzy lifting – inaczej osocze bogatopłytkowe to jedna z naturalnych metod leczenia defektów skórnych, jak i ogólnej poprawy jej wyglądu.
Jeżeli skóra posiada widoczne niedoskonałości lub jest po prostu zmęczona, jest to wskazanie do wykonania zabiegu.Celem zabiegu jest biostymulacja komórek tak aby się odnawiały. Wampirzy lifting sprawdzi się również w procesie walki z łysieniem.

Jak przebiega zabieg?
Najpierw pobierana jest krew od pacjenta, następnie mieszana z antykoagulantem umieszczana w probówce. Przy pomocy wirówki oddzielana jest niewielka warstwa wraz z osoczem. Lekarz za pomocą strzykawki wprowadza preparat pod skórę, równomiernie ją ostrzykując. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, jednakże daje bardzo dobre efekty.
Wampirzy lifting wykonujemy w gabinetach medycyny estetycznej, osobą wykonującą jest lekarz lub osoba do tego uprawniona. Skóra przez kilkanaście godzin może być mocno zaczerwieniona. Przez około 12h wskazane jest nienakładanie makijażu, oraz unikanie wysiłku fizycznego. Po samym zabiegu przez kilka dni chronimy skórę przed słońcem i nie korzystamy z sauny. Najlepszy efekt daje wykonanie serii zabiegów, w odstępach około 3-4 tygodniowych.

Przeciwskazania:
Istnieją pewne sytuacje w których wykonanie wampirzego liftingu jest niemożliwe. Jeżeli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią jest to przyczyna w której lekarz odmówi wykonania zabiegu. Kolejnymi przeciwwskazaniami są:
-nowotwory
-stany zakażenia lub ostrych zapaleń
-problemy z krzepliwością krwi
-zażywanie leków rozrzedzających krew

Jak długo utrzymuje się efekt?
Utrzymanie efektu zależy od wielu czynników. Jeżeli problem skóry jest dość rozległy, konieczne będzie wykonanie większej ilości zabiegów. Wykonanie zbyt małej ilości może wpływać na efekt końcowy.
Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem, możemy liczyć na rok do półtorej roku utrzymywania się zabiegu.
Ile kosztuje?
Ceny uzależnione są od miejsca. W dużych miastach gdzie jest większa dostępność, może być droższym zabiegiem, tak jak np wampirzy lifting Poznań gdzie ceny szacują się na poziomie 650 do nawet 1600 zł za pakiet.