Wybór auta z wypożyczalni


Każda wypożyczalnia samochodów dysponuje różnorodną flotą. Wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby najróżniejszych gości. Polacy najczęściej korzystają z wypożyczalni, jeśli chcą mieć piękne auto na ślub. Wówczas wypożycza się limuzyny, aczkolwiek jest to już coraz rzadziej spotykane. Najczęściej tania wypożyczalnia samochodów wypożycza na śluby auta, które należą do najwyższej klasy, ale jednak nie są limuzynami.

Wybierając auto z wypożyczalni zastanówmy się na początku jak duże ma ono być, jakiej ma być marki oraz jakie ma mieć dodatkowe wyposażenie. Dopiero kiedy określimy takie parametry, tania wypożyczalnia samochodów Poznań zaproponuje nam konkretne modele.

Następnie trzeba zwrócić uwagę na to, czy chcemy, aby auto zostało nam dostarczone z pełnym bakiem paliwa na miejsce odbioru, czy też może chcemy sami podjechać do punktu rent a car poznan. Dostarczenie auta na wybrane przez nas miejsce, na przykład na lotnisko – powoduje, że koszty wypożyczenia samochodu rosną.

Przed wypożyczeniem samochodu należy przeczytać umowę: „ogólne warunki najmu“. Znajdują się tam kwestie, o których być może nie pomyśleliśmy, a pracownik wypożyczalni nas nie poinformował.