Wypożyczamy auto z wypożyczalni…


Udając się do wypożyczalni, dostaniemy katalog samochodów, wśród których możemy wybierać. Przed otrzymaniem katalogu trzeba koniecznie określić pracownikowi wypożyczalni w jakim pułapie cenowym chcemy się zmieścić oraz jakie parametry samochodów nas interesują. Chodzi tutaj o uzyskanie informacji, czy na przykład w samochodzie ma być klimatyzacja oraz jak wielkie ma być auto. Wówczas dostaniemy katalog samochodów leżących w naszych możliwościach.

Kiedy wybierzemy już konkretną markę, pracownik punktu rent a car Poznań poprosi nas o informacje, czy chcemy mieć ubezpieczenie na czas wynajmu. Tania wypożyczalnia samochodów Poznań zawsze oferuje ubezpieczenie, na które ma zniżkę w konkretnym towarzystwie ubezpieczeniowym, dlatego warto skorzystać z takiej opcji, mimo że generalnie posiadanie ubezpieczenia podwyższa koszt usługi, ale jest np.. ochrona przed konsekwencjami zniszczenia przez nas samochodu, który użycza nam wypożyczalnia samochodu Poznań.

Następnie wybierzmy sposób tankowania auta – czy odbieramy je z pełnym bakiem i takie mamy oddać, czy też chcemy odebrać auto z bakiem w połowie napełnionym?